İade ve Değişim Şartları

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

 

www.itsmondaybox.com websitemizden satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir ya da farklı bir ürün ile değişimini talep edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür. İade ve değişim işlemleriniz şu şartlara uygun olmalıdır: Aldığınız ürünü kontrol etmeli; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almamalısınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra mal/hizmetin özenle korunması borcu, size aittir. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ambalajı açılmamalıdır.

 

KARGO

 

Satın aldığınız ürünün iadesini gerçekleştirmek için websitemizde yer alan Hesabım menüsü altından "Ürün İadesi" sayfasına girerek formu doldurmanız gerekmektedir. Form bize ulaştığında incelenerek, MNG Kargo Şubelerinden paketinizi ücretsiz göndermeniz için tarafınıza kargo kodu gönderilecektir.

 

 

ÖDEME

 

İade ürününüz adresimize ulaştıktan sonra, talebiniz ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucuna göre iadenizin kabul edilmesi durumunda, iade süreci tarafımızca başlatılacaktır. Para iadeniz, alışverişinizi tamamladığınız ödeme yöntemine göre gerçekleştirilecektir. İadenizin onaylanması halinde kredi kartınız ile yaptığınız ödemelerde, ürün tutarı, siparişin tarafımızdan iptal edilmesinden sonra 7 (yedi) gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılmasına ilişkin ortalama sürecin 2 (iki) ile 3 (üç) haftayı bulabileceğini Mesafeli Satış Sözleşmesi Madde 10.7.’ye göre kabul etmiş sayılırsınız.

 

Kredi kartı ile taksitli olarak satın almış olduğunuz siparişinize ait ürün para iade işlemlerinde iade tutarının tamamı, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza tarafımızdan tek seferde ödenir.

 

İade süreciyle ilgili sorularınız için bizimle destek@itsmondaybox.com mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.