Sevgililer Günü Bakım Paketi

70% İNDİRİM

42,90TL

142,90TL

  Sevgililer gününde sevgilin olsun olmasın sana kendini daha iyi hissettirecek ürünleri bu kutuda bir araya getirdik!

  Listerine Total Care 250 ml

  Ağız sağlığını korumak için günde 2 kere diş fırçalamak çok önemli, ancak yeterli değil! Ağzın tamamına ulaşabilmek için ağız bakım suyu kullanmak gerekir. Listerine Total Care esansiyel yağların birleşiminden oluşan özel formülü sayesinde bakteri plağı ile savaşarak komple ağız sağlığı için koruma sağlar.

  Le Petit Marseillais Akdeniz Çileği Duş Jeli 250 ml

  Akdeniz'in sıcak ikliminde doğan LPM, duş jellerinde güneşin altında yetişen ve doğanın özünden gelen kokulara sahip içerikler kullanıyor. Cömert Akdeniz güneşinin altında yetişen LPM çilekleri yaz başında toplanır. Leziz, meyvemsi kokuları ve güzel kırmızı renkleri ile göz alıcıdır. İştah açıcı bir kokuya sahip hafif köpüğü ile cildinizi nazikçe temizler.

  Neutrogena Hydro Boost Jel El Kremi 75 ml

  Neutrogena'dan Hiyalüronik Asit içeren ilk Vücut Bakım Serisi: Hydro Boost! Hydro Boost El Kremi, jel formülü ile kolayca emilir. Ellerde yağlı his bırakmadan, ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen Hiyalüronik Asit içeriğiyle kış aylarında da ellerin için yoğun nem sağlar.

  Neutrogena Hydro Boost Yorgunluk Karşıtı Göz Kremi 15 ml

  Neutrogena'dan Hydro Boost Yorgunluk Karşıtı Göz Kremi, Hiyalüronik Asit içeriğiyle yoğun nemlendirme sağlar, göz çevren daha dolgun, nemlenmiş ve tazelenmiş görünür. Yorgunluk izlerini uzaklaştırır ve cildini 24 saat boyunca nemli tutarak göz çevresine esneklik sağlar.

  Neutrogena Purifying Boost Detoks Etkili Hidrojel Maske

  Arındırıcı etkisi kanıtlanmış bu hidrojel maske, içeriğinin etkili bir şekilde emilmesi için cildi 2. bir cilt gibi sarar. İçeriğindeki Deniz Yosunu Özü ile cildi arındırır. Sadece 15 dakikada canlı ve yumuşacık bir cilt sağlar. Uygulama esnasında ve sonrasında serinlik hissi verir.

  Maksimum sipariş 1 adettir. 1'den fazla kutu sipariş edilmesi durumunda siparişiniz iptal edilecektir.

 • Stok Durumu: Tükendi


Yorum Yap

    1           5