Monday Box Influencer Kayıt Formu


Eğer reklam ve/veya tanıtım amacıyla kullandığın bir Instagram veya Youtube hesabın varsa bu formda yer alan bilgileri doldurarak bizi haberdar edebilirsin. Yayınlanan ve influencerlara gönderilen kutular için gönderim listeleri 1-2 hafta öncesinde belirlendiği için yayınlanan kutuyu talep edemezsin; fakat ilerleyen projelerde yer alma şansı yakalamak için hesabını bize iletebilirsin. Monday Box olarak şuan 1.000'i aşkın micro-influencer ile çalışıyor, yalnızca yeni projelerde ihtiyaç olması durumunda talepleri değerlendiriyoruz. Bu sebeple bu formu doldurduktan sonra sana dönüşümüz birkaç hafta sürebiliyor. 
Gelen taleplerde dikkat ettiğimiz bazı özellikleri aşağıda görebilirsin:

- Takipçi sayısı yüksek olsa da içeriklerinde etkileşim oranı (yorum sayısı gibi), video izlenme rakamları çok düşük olan hesapları eliyoruz.

- Sayfa içeriği çalıştığımız markalarla uygun olmayan hesapları (çekiliş, yemek, futbol vb.) tercih etmiyoruz.

- Minimum takipçi kriterimiz 5.000, tercih ettiğimiz 10.000 üzeri olması.

- Sayfa içeriklerinde ürün vb. görsellerin anlaşılır, net kareler olmasını bekliyoruz.

- Hem post hem story üzerinden iletişim yapan hesapları değerlendiriyoruz.


Mail ve DM yoluyla gelen talepleri ne yazık ki cevaplayamıyoruz. 


Formu sadece bir kere göndermen yeterli, formu tekrar açtığında önceki yanıtların görüntülenmez fakat bize ulaşır. Formda bize ilettiğin Instagram hesabın üzerinden seninle iletişime geçilir; bu sebeple hesabını doğru bir şekilde girmen büyük önem taşır.