Monday Box Evde Bakım Kutusu

99,90TL

  Bu kutu evde tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özenle hazırlandı! 

  Braun Silk-Epil Epilatör 3170

  Smartlight sayesinde diğer epilatörlerin göremediği en ince tüyleri bile ortaya çıkararak alır. 20 cımbızlı sistemi tüyleri kökünden alarak haftalarca süren pürüzsüz bir cilt sağlar. Masaj silindirleri rahatsızlığı azaltmak için cildinizi nazikçe uyarır. 2 hız ayarı ile epilasyonununuzun hızını cilt tipinize ve deneyim düzeyinize göre seçmenize imkan verir.

  Neutrogena CICA-Onarıcı El Maskesi

  Tek kullanımdan itibaren ellerini nemlendiren, rahatlatan ve onaran Yeni Neutrogena El Maskesi ellerini şımartacak! Kuru ve çatlamaya yatkın ellerinizi ilk kullanımdan itibaren onarmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Cildin doğal yenilenme sürecini desteklemek için gerekli olan ideal nem oranına sahip bu maske, yoğun nemlendirici ve yatıştırıcı özelliğiyle cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ellerinizi dış etkenlerden koruyarak 48 saat boyunca nemlendirir.

  Neutrogena CICA-Onarıcı Ayak Maskesi

  Kuru ve gergin ayakları ilk kullanımdan itibaren anında rahatlatır, çatlamış topukları yoğun bir şekilde besler ve onarmaya yardımcı olur. Böylece ayaklarınızı gözle görülür şekilde yumuşak ve pürüzsüz bırakır.

  Pastel Pure Oje 606

  Pastel Nude Oje 757

  Maksimum kutu sipariş 1 adettir. 1'den fazla kutu sipariş edilmesi durumunda siparişiniz iptal edilecektir.

 • Stok Durumu: Tükendi


Yorum Yap

    1           5